Kochani Pacjenci !!!

Do naszego zespołu dołączyły dwie zdolne i bardzo sympatyczne higienistki stomatologiczne !

Magdalena Martynowicz oraz Marlena Rakowska sumiennie dbają o to, aby nasi Pacjenci prawidłowo dbali o higienę jamy ustnej.

Dziewczyny w naszej Przychodni przede wszystkim zajmują się wykonywaniem pakietu higienizacyjnego.

Na czym to polega ????

Pakiet higienizacyjny składa się z:

skallingu który jest podstawową metodą usuwania kamienia nazębnego osadzającego się w okolicach szyjek zębowych. Jest to zabieg higieniczny, którego głównym celem jest profilaktyka próchnicy oraz paradontozy (zapalenia przyzębia);

polishingu – jest to polerowanie koron i korzeni zębów przy pomocy gumek dentystycznych lub past do profesjonalnego oczyszczania zębów. Zapobiega to ponownemu osadzaniu się kamienia i powstawaniu nalotów na powierzchniach zębów i korzeni;

piaskowania – jest to zabieg, który ma na celu usunięcie osadu oraz drobnych przebarwień;

fluoryzacji – to zabieg polegający na nałożeniu na powierzchnię zębów preparatu o wysokim stężeniu fluoru. Ma to na celu :

  • uodpornienie szkliwa zębów na działanie szkodliwych kwasów i bakterii;
  • remineralizację szkliwa, to znaczy odbudowę w miejscach, gdzie pojawiają się drobne ubytki;
  • hamowanie rozwoju bakterii, które przyczyniają się do powstawania próchnicy;
  • tworzenie na zębach bariery, która utrudnia przywieranie osadu i tworzenie się kamienia nazębnego.

Na taką wizytę trzeba przeznaczyć około godziny, gdyż oprócz pakietu, higienistki opowiedzą Państwu dokładnie jak należy właściwie dbać o higienę jamy ustnej oraz rozwieją wszelkie wątpliwości z tym związane.

Do końca lipca w naszej Przychodni mamy przygotowaną promocję. W każdy poniedziałek koszt zabiegu to jedynie 100 zł (cena regularna 250 zł). Co więcej, każdy kto doda opinię o naszej placówce na Google Maps, będzie mógł skorzystać z promocji w wybranym przez siebie terminie.

Zadbaj o swój uśmiech już dziś !!!!!