Dr n.med. Katarzyna Wawrzyn

Dr n. med. Katarzyna Wawrzyn

 Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów w znieczuleniu ogólnym, a także precyzyjnie i estetycznie wykonuje prace protetyczne.

Nasza Doktor dba o wszystko i Wszystkich w Dentalblue.

Zespół Lekarzy Anestezjologów

                    Lekarz Anestezjolog

Przemysław Arcimienko

 

Lekarz Anestezjolog

Małgorzata Fedosiewicz

 

 

                     Lekarz Anestezjolog

Robert Sawicki

Zespół Pielęgniarek Anestezjologicznych

Pielęgniarka Anestezjologiczna

Izabela Lebiedzińska

Pielęgniarka Anestezjologiczna

Anita Fiedorowicz

Pielęgniarka Anestezjologiczna

Joanna Szyszko

Zespół Lekarzy Dentalblue

Dr n. med. Dorota Dziemiańczyk-Pakieła 

Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej z wieloletnim doświadczeniem. Dr Dorota wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii szczękowo – twarzowej oraz chirurgii stomatologicznej 

Lekarz stomatolog

Marianna Tomaszczyk

Specjalista stomatologii ogólnej i periodontologii. Periodontolog bada, diagnozuje oraz przeprowadza leczenie dziąseł, ozębnej, cementu korzeniowego i kości wyrostka zębodołowego.

Lekarz stomatolog

Marek Chwiedosik

Nasz doktor poradzi sobie nawet z najcięższą ekstrakcją zębów. Doktor Marek wykonuje również zabiegi implantologiczne

Dentalblue kadra

Specjalista chirurgii stomatologicznej

Paulina Dzieszuta

Z zaangażowaniem i empatią wykonuje wszystkie zabiegi z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Stale podnosi kwalifikacje dbając o dobro każdego pacjenta

Dentalblue kadra

Lekarz stomatolog

Marta Niewińska-Sienkiewicz

Posiada  specjalizacjie ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Z niezwykłą precyzją wykonuje zabiegi endodontyczne pod mikroskopem. Uwielbia pracę z dziećmi. 

Dentalblue kadra

Lekarz stomatolog

Martyna Bator

Pani Doktor to doświadczony stomatolog, który uwielbia pracę z dziećmi. Dr Martyna wykonuje leczenie endodontyczne, ekstrakcje zębów, leczenie protetyczne

Dentalblue kadra
Dominika Dudek
Lekarz dentysta
Doktor Dominika jest w trakcie specjalizacji leczenia zachowawczego z endodoncją,
wykonuje także leczenie kanałowe pod mikroskopem. Dba o dobrą atmosferę w gabinecie. 
Dentalblue kadra
Lekarz stomatolog
Aneta Kondzior-Ziemniewicz  
 
Pani Dr ma świetny kontakt z dziećmi, ekstrakcje zębów nie są dla niej straszne. Posiada wieloletnie doświadczenie z pacjentami. 
Dentalblue kadra
Lekarz stomatolog
Oleksandr Chorba 
 
Dr Oleksandr specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz wnikliwie i bardzo estetycznie wykonuje prace protetyczne.
Chętnie służy pomocą pacjentom rosyjskojęzycznym. 
Marcin Kazimierczyk
Marcin Kazimierczyk
Lekarz dentysta
Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą, interesuje go również chirurgia stomatologiczna oraz protetyka i poszerza swoją wiedzę w tym kierunku. Marcin zawsze na pierwszym miejscu stawia komfort pacjenta.
Sylwia Zimnoch
Lekarz dentysta
Doktor Sylwia jest Absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym i prostymi ekstrakcjami. W swojej pracy stawia na dokładność. W czasie wolnym uwielbia długie spacery ze swoim psem i wycieczki rowerowe.
Rafał Pawlak
Specjalista protetyki stomatologicznej
Studia ukończył na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2018 roku. W latach 2020-2023 odbywał szkolenie specjalizacyjne w zakresie protetyki stomatologicznej na Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W leczeniu protetycznym najbardziej lubi przeprowadzać duże metamorfozy uśmiechu. Zawsze dąży do tego, aby z końcowego efektu zadowolony był zarówno Pacjent jak i on sam.
 
dr hab n. med. Magdalena Nowosielska
Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją Specjalista w dziedzinie stomatologii zachowawczej z endodoncją. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w leczeniu endodontycznym zębów u osób dorosłych. Zabiegi wykonywane są pod mikroskopem.

Zespół Asystentek/Higienistek stomatologicznych Dentalblue

Dentalblue kadra

Monika Karwacka

Asystentka stomatologiczna

 Absolwentka Szkoły Policealnej nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku. Posiada już kilkuletnie doświadczenie w pracy w Asystowaniu Naszej Dr n.med. Katarzynie Wawrzyn. Jest bardzo dokładna i precyzyjna. Asystuje również przy zabiegach w znieczuleniu ogólnym.

Dentalblue kadra

Magdalena Martynowicz

 Dyplomowana Higienistka stomatologiczna

Magda ukończyła Policealną Szkołę Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku. Uwielbia asystowanie podczas zabiegów chirurgicznych. Z chęcią bierze udział w szkoleniach dla Higienistek stomatologicznych organizowanych na terenie całej Polski. W pracy z pacjentami cechuje ją dokładność i precyzja. Posiada również uprawnienia Technika Sterylizacji Medycznej. W wolnym czasie lubi czytać książki, podróże oraz piesze wędrówki.

Dentalblue kadra

Tatsiana Yurchyk

Asystentka stomatologiczna

Ukończyła szkołę policealną w kierunku Asystentka stomatologiczna. Podchodzi do swojej pracy w pełni profesjonalnie i starannie. Chętnie pomoże rosyjskojęzycznym Pacjentom przekazać Lekarzowi Ich potrzeby.

Nadzeya Mialeshka

Asystentka stomatologiczna

Ukończyła szkołę policealną w kierunku Asystentka stomatologiczna. Jest bardzo optymistyczną i pomocną osobą. Uwielbia pracę z ludźmi. Najważniejszy dla niej jest komfort pacjenta i troska i jego dobre samopoczucie w gabinecie.

Dentalblue kadra

Katarzyna Rodziewicz

Asystentka stomatologiczna

Absolwentka Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych, szkoły Policealnej w Białymstoku.
Ukończyła szkołę na kierunku Higienista Stomatologiczna. Jest bardzo otwartą oraz zaangażowaną osobą do niesienia pomocy innym, szczególnie pod kątem higieny jamy ustnej.
Czynnie uczestniczy w zabiegach chirurgicznych. Uzyskała Certyfikat: Pielęgnacji jamy ustnej. Mechaniczna i chemiczna kontrola biofilmu – ORAL B.

Magda Dziekoński

Asystentka stomatologiczna

Absolwentka szkoły Policealnej w Białymstoku o kierunku Asystentka i Higienista Stomatologiczna. Z dużym doświadczeniem profesjonalnie i z empatią podchodzi do pacjentów.

Neli Lapatsina-Masalova

Asystentka stomatologiczna

Absolwentka szkoły policealnej „Cosinus” w Białymstoku. Współpracuje w duecie z lekarzem, najczęściej podczas zabiegów endodontycznych oraz zachowawczych. Z zaangażowaniem i empatią dba o uśmiech Pacjentów. Z radością pomoże rosyjskojęzycznym i białorusko języcznym Pacjentom.

Natalia Tarasenka

Asystentka stomatologiczna

Niezwykle energiczna, zawsze wesoła i uśmiechnięta, doświadczenie i niebanalne podejście do człowieka sprawia, że cieszy się zaufaniem pacjentów. Doskonale odnajduje się wśród ludzi, tworząc niemal nić porozumienia między nimi.

Katarzyna Kruszewska

Asystentka stomatologiczna

Asystentka stomatologiczna z wieloletnim doświadczeniem, lubi pracę z dziećmi, dba aby nawet najbardziej przestraszony pacjent wyszedł z gabinetu z uśmiechem i chętnie do niego wrócił. Prywatnie mama dwójki dzieci. Uwielbia taniec i dobre jedzenie

Zespół Elektroradiologów oraz Rejestracji Medycznej Dentalblue

Monika Pietraszewska

Technik Elektroradiolog oraz Opiekun przed i pooperacyjny pacjenta, zabiegi w znieczuleniu ogólnym

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Zarządzanie i marketing oraz Szkoły Policealnej Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku na kierunku Technik Elektroradiolog. Swoim uśmiechem i podejściem do Pacjentów powoduje, że każde zdjęcie RTG odbywa się w znakomitych warunkach. Prywatnie Interesuje się fotografią.

Joanna Siemionko

Joanna Siemionko

Technik Elektroradiolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku elektroradiologia. Z uśmiechem i cierpliwością podchodzi do z Pacjentów. Interesuje się fotografią oraz tańcem. Uwielbia kontakt z zwierzętami, szczególnie psami.

Szymon Bojarski

Rejestrator medyczny

Absolwent Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Nysie na kierunku Ratownictwo medyczne. Ratownik z kilkuletnim doświadczeniem. W pracy cechuje się odpowiedzialnością i sumiennością. Do każdego pacjenta podchodzi z uśmiechem. Prywatnie miłośnik zwierząt, zwłaszcza królików.

Magdalena Buczyńska

Magdalena Buczyńska

Rejestratorka medyczna

Absolwentka Uniwersytetu warmińsko -mazurskiego w Olsztynie na kierunku edukacja wczesnoszkolna.
Charyzmatyczna, efektywna w działaniu, pozytywnie nastawiona do życia, pomocna pacjentom.
Miłośniczka dalekich podróży i kuchni azjatyckiej. 

Aleksandra Samsel

Rejestratorka medyczna

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku prawo. Posiada kilkuletnie doświadczenie w rejestracji medycznej. Cechuje się empatią, cierpliwością i dokładnością. Jej pasją są podróże oraz koncerty.

Marta Dąbrowska

Rejestratorka medyczna

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego na kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Jest osobą otwartą i pozytywnie nastawioną do życia. Bardzo lubi podróże, sport oraz kontakt z ludźmi. Oprócz pracy na rejestracji w Gabinecie, charytatywnie odwiedza fundację dla psów. 

 
 

Centrum Stomatologii Dentalblue

Languages »
Skip to content