Zespół Lekarzy oraz Menager Dentalblue

Dr n. med. Katarzyna Wawrzyn

 Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów w znieczuleniu ogólnym, a także precyzyjnie i estetycznie wykonuje prace protetyczne. Nasza Doktor dba o wszystko i Wszystkich w Dentalblue.

Menager Monika Chmurzewska – Łabanowska

Ukończyła studia ZZL na uczelni SAN w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy Asysty stomatologiczno-chirurgicznej. Monika w pełni posiada predyspozycje do łatwego nawiązywania kontaktów, utrzymywania dobrych relacji z Pracownikami Dentalblue, co przekłada się również na efektywność kontaktu z Pacjentami w roli Opiekuna Pacjenta. Hobby to Off-road 4×4 oraz szydełkowanie.

Lekarz stomatolog Bożena Modzelewska

Głównymi zaletami Pani Doktor są staranność i wieloletnie doświadczenie w pracy stomatologa.

Dr n. med. Dorota Dziemiańczyk-Pakieła 

Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej z wieloletnim doświadczeniem. Dr Dorota wykonuje najtrudniejsze ekstrakcje zębów. 

Lekarz stomatolog Marianna Tomaszczyk

Specjalista stomatologii ogólnej i periodontologii. Periodontolog bada, diagnozuje oraz przeprowadza leczenie dziąseł, ozębnej, cementu korzeniowego i kości wyrostka zębodołowego.

Chirurg Marek Chwiedosik

Doświadczony chirurg, który poradzi sobie z nawet najcięższą ekstrakcją zębów. Dr Marek to także specjalista od implantów w Dentalblue.

Chirurg Paulina Dzieszuta

Pani Doktor to specjalista w dziedzinie chirurgii, która ma świetny kontakt z naszymi najmłodszymi pociechami.

Lekarz stomatolog Marta Niewińska-Sienkiewicz

 Lekarz dentysta w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uwielbia pracę z dziećmi. 

Lekarz stomatolog Martyna Bator

Pani Doktor to bardzo doświadczony stomatolog, który uwielbia pracę z dziećmi. Dr Martyna wykonuje leczenie endodontyczne i ekstrakcje niektórych zębów. 

Lekarz stomatolog Grzegorz Borowski 
Lekarz dentysta, który świetnie radzi sobie z ekstrakcjami zębów zarówno stałych jak i mlecznych. Dodatkowo dr Grzegorz charakteryzuje się niebanalnym podejściem do naszych najmłodszych pacjentów.
Lekarz stomatolog Aneta Kondzior-Ziemniewicz  
Pani Dr ma świetny kontakt z dziećmi, ekstrakcje zębów nie są dla niej straszne. Posiada wieloletnie doświadczenie z pacjentami. 
Lekarz stomatolog Oleksandr Chorba 
Dr Oleksandr specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz wnikliwie i bardzo estetycznie wykonuje prace protetyczne.
Chętnie służy pomocą pacjentom rosyjskojęzycznym. 
Dominika Dudek – Lekarz dentysta
Doktor Dominika jest w trakcie specjalizacji leczenia zachowawczego z endodoncją,
wykonuje także leczenie kanałowe pod mikroskopem. Dba o dobrą atmosferę w gabinecie. 
Aleksandra Malinowska- Lekarz dentysta
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jej pasją są zabiegi w dziedzinie chirurgii i stomatologii zachowawczej.
Aleksandra zawsze stara się, aby każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. W swojej pracy ceni dokładność i indywidualne podejście do pacjenta. 
Klaudia Burba Lekarz dentysta
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. W przyszłości chce rozwijać się w dziedzinie protetyki. Jej misją jest dobro każdego pacjenta. Kładzie duży nacisk, by każda wizyta przebiegała w miłej, bezstresowej atmosferze.

Zespół Asystentek/Higienistek stomatologicznych Dentalblue

Monika Karwacka – Asystentka stomatologiczna

 Absolwentka Szkoły Policealnej nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku. Posiada już kilkuletnie doświadczenie w pracy w Asystowaniu Naszej Dr n.med. Katarzynie Wawrzyn. Jest bardzo dokładna i precyzyjna. Asystuje również przy zabiegach w znieczuleniu ogólnym.

Magdalena Martynowicz – dyplomowana Higienistka stomatologiczna

Magda ukończyła Policealną Szkołę Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku. Uwielbia asystowanie podczas zabiegów chirurgicznych. Z chęcią bierze udział w szkoleniach dla Higienistek stomatologicznych organizowanych na terenie całej Polski. W pracy z pacjentami cechuje ją dokładność i precyzja. Posiada również uprawnienia Technika Sterylizacji Medycznej. W wolnym czasie lubi czytać książki, podróże oraz piesze wędrówki.

Tatsiana Yurchyk – Asystentka stomatologiczna

Ukończyła szkołę policealną w kierunku Asystentka stomatologiczna. Podchodzi do swojej pracy w pełni profesjonalnie i starannie. Chętnie pomoże rosyjskojęzycznym Pacjentom przekazać Lekarzowi Ich pr

Natalia Trykozko- Pomoc stomatologiczna

Aktualnie jest w trakcie nauki na kierunku Higienistki stomatologicznej, aby dalej rozwijać swoje doświadczenie i pasję ze stomatologią. Interesuje się behawiorystyką, a wolny czas przeznacza na spacery ze swoim psem.

Katarzyna Rodziewicz – dyplomowana Higienistka stomatologiczna

 Absolwentka Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych Szkoły Policealnej w Białymstoku. Ukończyła szkołę na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Jest bardzo otwartą oraz zaangażowaną osobą do niesienia pomocy innym, szczególnie pod kątem higieny jamy ustnej.

Patrycja Lul – Asystentka stomatologiczna

Uczennica szkoły Medycznej Policealnej „Educentrum” w Białymstoku na VI semestrze kierunku higienistka stomatologiczna. Interesuję się stomatologią i uwielbia nieść pomoc w gabinecie. W wolnym czasie lubi aktywnie spędzać czas z psem lub ćwicząc na siłowni. 

 Nadzeya Mielieszko – Asystentka stomatologiczna

Ukończyła szkołę policealną w kierunku Asystentka stomatologiczna. Jest bardzo optymistyczną i pomocną osobą. Uwielbia pracę z ludźmi. Najważniejszy dla niej jest komfort pacjenta i troska i jego dobre samopoczucie w gabinecie. 

Zespół Elektroradiologów oraz Rejestracji Medycznej Dentalblue

Monika Pietraszewska- Technik elektroradiolog, Opiekun przed i pooperacyjny pacjenta ze znieczulenia ogólnego

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku Zarządzanie i marketing oraz Szkoły Policealnej Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku na kierunku Technik elektroradiolog. Swoim uśmiechem i podejściem do najmłodszych Pacjentów powoduje, że każde zdjęcie RTG odbywa się w znakomitych warunkach.Interesuje się fotografią.

Ewelina Mikunowicz – Technik elektroradiolog

 
 Studentka Wydziału Prawa kierunek Kryminologia.
Absolwentka Szkoły Policealnej Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych.
Jako Elektroradiolog z pełnym profesjonalizmem podchodzi do wykonywania RTG.
Pełni również funkcję Opiekuna Pacjenta Pierwszorazowego aby każdy Pacjent Dentalblue był pod pełna opieka stomatologiczną.
 
Klaudia Wileńska – Pracownik Rejestracji Medycznej
 
Studentka na kierunku Prawo na Uniwersytecie w Białymstoku. Z zamiłowaniem podchodzi do pracy z ludźmi, z dużą starannością i empatią zajmie się każdym pacjentem. W wolnych chwilach lubi aktywnie spędzać czas na siłowni oraz podróżować.

Kamila Gimier – Pracownik Rejestracji Medycznej

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Techniki Dentystyczne. Do każdego Pacjenta podchodzi z uśmiechem oraz dba o dobrą atmosferę na rejestracji medycznej oraz Dentalblue. Hobby to jazda na rolkach oraz czytanie ciekawych książek.

Centrum Stomatologii Dentalblue

Languages »
Skip to content