Zespół

ZESPÓŁ

Dr n. med. Katarzyna Wawrzyn

 Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją. Posiada wieloletnie doświadczenie w leczeniu pacjentów w znieczuleniu ogólnym, a także precyzyjnie i estetycznie wykonuje prace protetyczne.

Lekarz stomatolog Dominika Pałkiewicz

Dr Dominka specjalizuje się w stomatologii zachowawczej z endodoncją, a także bardzo dokładnie i estetycznie leczy zęby pod mikroskopem. 

Lekarz stomatolog Bożena Modzelewska

Głównymi zaletami Pani Doktor są staranność i wieloletnie doświadczenie w pracy stomatologa.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_2255_1.jpg

Dr n. med. Dorota Dziemiańczyk-Pakieła 

Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej z wieloletnim doświadczeniem. Dr Dorota wykonuje najtrudniejsze ekstrakcje zębów. 

Lekarz stomatolog Marianna Tomaszczyk

Specjalista stomatologii ogólnej i periodontologii. Periodontolog bada, diagnozuje oraz przeprowadza leczenie dziąseł, ozębnej, cementu korzeniowego i kości wyrostka zębodołowego.

Chirurg Marek Chwiedosik

Doświadczony chirurg, który poradzi sobie z nawet najcięższą ekstrakcją zębów. Dr Marek to także specjalista od implantów w naszym gabinecie. 

Chirurg Paulina Dzieszuta

Pani Doktor to specjalista w dziedzinie chirurgii, która ma świetny kontakt z naszymi najmłodszymi pociechami.

Lekarz stomatolog Marta Niewińska-Sienkiewicz

 Lekarz dentysta w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją. Uwielbia pracę z dziećmi. 

Lekarz stomatolog Martyna Bator

Pani Doktor to bardzo doświadczony stomatolog, który uwielbia pracę z dziećmi. Dr Martyna wykonuje leczenie endodontyczne i ekstrakcje niektórych zębów. 

 
Lekarz dentysta Grzegorz Borowski
 
Lekarz stomatolog Grzegorz Borowski 
Lekarz dentysta, który świetnie radzi sobie z ekstrakcjami zębów zarówno stałych jak i mlecznych. Dodatkowo dr Grzegorz charakteryzuje się niebanalnym podejściem do naszych najmłodszych pacjentów.
 
 
Lekarz stomatolog Aneta Kondzior-Ziemniewicz  
Pani Dr ma świetny kontakt z dziećmi, ekstrakcje zębów nie są dla niej straszne. Posiada wieloletnie doświadczenie z pacjentami. 
 
 
 
Lekarz stomatolog Oleksandr Chorba 
Dr Oleksandr specjalizuje się w leczeniu zachowawczym oraz wnikliwie i bardzo estetycznie wykonuje prace protetyczne.
Chętnie służy pomocą pacjentom rosyjskojęzycznym. 
 
 
Aleksandra Malinowska- Lekarz dentysta
 
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jej pasją są zabiegi w dziedzinie chirurgii i stomatologii zachowawczej.
Aleksandra zawsze stara się, aby każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze. W swojej pracy ceni dokładność i indywidualne podejście do pacjenta. 
 
 
Klaudia Burba Lekarz dentysta
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci. W przyszłości chce rozwijać się w dziedzinie protetyki. Jej misją jest dobro każdego pacjenta. Kładzie duży nacisk, by każda wizyta przebiegała w miłej, bezstresowej atmosferze.
 
 
 
Natalia DepczyńskaLekarz dentysta
 
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Najbliższą jej sercu dziedziną stomatologii jest chirurgia.
W wolnym czasie maluje, trenuje jogę i chodzi na spacery ze swoim psem. 
 

Monika Karwacka – asystentka stomatologiczna

 Absolwentka Szkoły Policealnej nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku. Posiada już kilkuletnie doświadczenie w pracy w asystowaniu naszej szefowej, która nie wyobraża sobie pracy z inną asystentką. Jest bardzo dokładna i precyzyjna. Asystuje również przy zabiegach w znieczuleniu ogólnym.

 

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_66451-1.jpg

Marlena Krzymowska – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Jest absolwentką Szkoły Medycznej TEB Edukacja w Białymstoku. Ma za sobą szkolenia i wykłady głównie z zakresu dbałości o higienę jamy ustnej m. in. Profesjonalna profilaktyka fluorkowa (Colgate), Mechaniczna i chemiczna kontrola biofilmu (Blend-a-med, Oral-B), Profilaktyka wysokofluorkowa na przykładzie pacjenta ortodontycznego (Colgate). W wolnym czasie lubi jeździć na wycieczki rowerowe oraz grać na gitarze.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_8816_11.jpg

Magdalena Martynowicz – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Magda ukończyła Policealną Szkołę Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku. Uwielbia asystowanie podczas zabiegów chirurgicznych. Z chęcią bierze udział w szkoleniach dla higienistek stomatologicznych organizowanych na terenie całej Polski. W pracy z pacjentami cechuje ją dokładność i precyzja. Posiada również uprawnienia Technika Sterylizacji Medycznej. W wolnym czasie lubi czytać książki, podróże oraz piesze wędrówki.

Tatsiana Yurchyk – asystentka stomatologiczna

Ukończyła szkołę policealną w kierunku asystentka stomatologiczna, uwielbia pomagać ludziom, chętnie pomoże rosyjskojęzycznym pacjentom przekazać lekarzowi ich życzenia.

Katarzyna Rodziewicz – dyplomowana higienistka stomatologiczna

 Absolwentka Centrum Zawodów Medycznych i Społecznych Szkoły Policealnej w Białymstoku. Ukończyła szkołę na kierunku Higienistka Stomatologiczna. Jest bardzo otwartą oraz zaangażowaną osobą do niesienia pomocy innym, szczególnie pod kątem higieny jamy ustnej. Uzyskała Certyfikat: Pielęgnacji jamy ustnej. Mechaniczna i chemiczna kontrola biofilmu – ORAL B. W wolnym czasie pasjonuje się tańcem.

Julia Zubrycka asystentka stomatologiczna

Absolwentka szkoły policealnej medycznej „Educentrum” w Białymstoku. Wkrótce również higienistka stomatologiczna . Jest zaangażowana w swoją pracę.  Interesuje się tańcem oraz czytaniem książek. 

 

Sylwia Okoń – elektroradiolog

Absolwentka Szkoły Policealnej Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku na kierunku elektroradiologia. Chce poszerzać swoje wykształcenie studiując Administrację. Jest pogodna i uśmiechnięta, zawsze służy pomocą. Bardzo kocha zwierzęta oraz podróże.

Julia Tyborowska – elektroradiolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku elektroradiologia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Każdego dnia wkłada serce, aby każdy pacjent miał jak najlepsze zdjęcie RTG. Jej wielką pasją są zwierzęta, gotowanie oraz podróże.
 
 
Katarzyna Fajt- elektroradiolog
 
Ukończyła szkołę Policealną Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku na kierunku technik elektroradiologia.
Zawsze dba o poprawne i starannie wykonane zdjęcia rtg. Na codzień interesuje się podróżami, modą i muzyką. 
 
 
Monika Pietraszewskaelektroradiolog, opiekun przed i pooperacyjny pacjenta ze znieczulenia ogólnego
 
Absolwentka Szkoły Policealnej Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku na kierunku technik elektroradiolog. 
Swoim uśmiechem i podejściem do najmłodszych pacjentów spowoduje, że żadne zdjęcie rtg nie będzie straszne. Interesuje się fotografią.