ZESPÓŁ

ZESPÓŁ

Dr n. med. Katarzyna Wawrzyn- Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Lekarz dentysta Dominika Pałkiewicz – Specjalista stomatologii zachowawczej z endodoncją

Lekarz stomatolog- Bożena Modzelewska

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_2255_1.jpg

Dr n. med. Dorota Dziemiańczyk- Pakieła-  Specjalista chirurgii szczękowo- twarzowej

Lekarz stomatolog Marianna Tomaszczyk – Specjalista stomatologii ogólnej i periodontologii

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_3335_1.jpg

Lekarz stomatolog Grzegorz Pakieła – Specjalista protetyki stomatologicznej

Lekarz stomatolog Marek Chwiedosik – chirurg

Lekarz dentysta Paulina Dzieszuta  – Specjalista chirurgii stomatologicznej

Lekarz dentysta – Urszula Ładosz – w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją

Lekarz dentysta – Agnieszka Chwiedosik

Lekarz dentysta – Marta Niewińska – Sienkiewicz – w trakcie specjalizacji ze stomatologii zachowawczej z endodoncją

Monika Karwacka – asystentka stomatologiczna

 Absolwentka Szkoły Policealnej nr 1 Ochrony Zdrowia w Białymstoku. Posiada już kilkuletnie doświadczenie w pracy w asystowaniu naszej szefowej, która nie wyobraża sobie pracy z inną asystentką. Jest bardzo dokładna i precyzyjna. Asystuje również przy zabiegach w znieczuleniu ogólnym.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_66451-1.jpg

Marlena Rakowska – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Jest absolwentką Szkoły Medycznej TEB Edukacja w Białymstoku. Ma za sobą szkolenia i wykłady głównie z zakresu dbałości o higienę jamy ustnej m. in. Profesjonalna profilaktyka fluorkowa (Colgate), Mechaniczna i chemiczna kontrola biofilmu (Blend-a-med, Oral-B), Profilaktyka wysokofluorkowa na przykładzie pacjenta ortodontycznego (Colgate). W wolnym czasie lubi jeździć na wycieczki rowerowe oraz grać na gitarze

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie IMG_8816_11.jpg

Magdalena Martynowicz – dyplomowana higienistka stomatologiczna

Magda ukończyła Policealną Szkołę Ochrony Zdrowia nr 1 w Białymstoku. Uwielbia asystowanie podczas zabiegów chirurgicznych. Z chęcią bierze udział w szkoleniach dla higienistek stomatologicznych organizowanych na terenie całej Polski. W pracy z pacjentami cechuje ją dokładność i precyzja. Posiada również uprawnienia Technika Sterylizacji Medycznej. W wolnym czasie lubi czytać książki, podróże oraz piesze wędrówki.

Tatcjana Jurczyk – asystentka stomatologiczna

Ukończyła szkołę policealną w kierunku asystentka stomatologiczna, uwielbia pomagać ludziom, chętnie pomoże rosyjskojęzycznym pacjentom przekazać lekarzowi ich życzenia.

Katarzyna Rodziewicz – dyplomowana higienistka stomatologiczna

 Absolwentka Centrum Zawodów Medycznych i  Społecznych, szkoły Policealnej w Białymstoku. Ukończyła szkołę na kierunku Higienista Stomatologiczna. Jest bardzo otwartą oraz zaangażowaną osobą do niesienia pomocy innym, szczególnie pod kątem higieny jamy ustnej. Uzyskała Certyfikat: Pielęgnacji jamy ustnej. Mechaniczna i chemiczna kontrola biofilmu – ORAL B. W wolnym czasie pasjonuję się tańcem.

Julia Zubrycka – asystentka stomatologiczna

Absolwentka szkoły policealnej medycznej „educentrum”w Białymstoku. Wkrótce również higienistka stomatologiczna . Jest zaangażowana w swoją pracę.  Interesuje się tańcem oraz czytaniem książek. 

Klaudia Burba- studentka V roku kierunku lekarsko-dentystycznego. Czynnie biorąca udział w konferencjach oraz kursach naukowych. Dzięki pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej może obserwować pracę doświadczonych lekarzy. Z pewnością zdobyte umiejętności wykorzysta w późniejszej karierze zawodowej.

Aleksandra Malinowska –Studentka V roku kierunku lekarsko-dentystycznego. Rozwija swoje umiejętności na kursach w Polsce i za granicą. Jest zaangażowana w swoją pracę i dba o dobry kontakt z lekarzem, aby każdy każdy zabieg przebiegał pomyślnie z dbałością o dobro i piękny uśmiech pacjenta. 

Justyna Siemieniuk – rejestratorka medyczna

Niezwykle energiczna, zawsze wesoła i uśmiechnięta, doświadczenie i niebanalne podejście do człowieka sprawia, że cieszy się zaufaniem pacjentów.

Katarzyna Ciochanowska – elektroradiolog.

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku elektroradiologia na  Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Stale podnosi swoje kwalifikacje kontynuując naukę na studiach magisterskich. Zawsze uśmiechnięta, dbająca o dobry kontakt z pacjentem. Lubi gotowanie, wycieczki rowerowe oraz podróże.

Sylwia Okoń – elektroradiolog

Absolwentka Szkoły Policealnej Ochrony Zdrowia nr1 w Białymstoku na kierunku elektroradiologia. Chce poszerzać swoje wykształcenie studiując Administrację. Jest pogodna i uśmiechnięta, zawsze służy pomocą. Bardzo kocha zwierzęta oraz podróże

Zuzanna Matusewicz

Zawsze uśmiechnięta studentka filologii angielskiej. Chętnie się uczy oraz lubi wyzwania, dlatego poszerza horyzonty w różnych dziedzinach. Wyrozumiałość i wrażliwość Zuzi ułatwiają jej nawiązywanie kontaktów z ludźmi.

Julia Siergiejczyk – elektroradiolog

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku elektroradiologia na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku. Każdego dnia wkłada serce, aby każdy pacjent miał jak najlepsze zdjęcie RTG. Jej wielką pasją są zwierzęta, gotowanie oraz podróże.